Eladó telek Nyíregyháza 526 nm
Nem található kép
Referenciaszám: TK077309

Nyíregyháza eladó építési telek 526 m² telekterületű: 69 millió Ft

Nyíregyháza  BELVÁROSI , társasház építésére alkalmas 526 m2-es telek eladó.A telek utcafrontja 18 m, hossza 30 m, 50 %-os beépíthetőséggel. Építhető rá földszint, emelet, tetőtér beépítéssel társasház.Csendes, nagyon kedvelt utca, teljesen belvárosi rész.

Építési telek
villany
gáz
víz
csatorna

Kapcsolatfelvételi adatok

Kapcsolatfelvétel

Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca

Válassz az előre megírt üzenetek közül:
Ezt az oldalt reCAPTCHA védi, amelyre a Google Adatvédelmi irányelvei és az Általános Szerződési Feltételei érvényesek.