Eladó ház Nyíregyháza, Sóstóhegy 124 nm
Frissítve: 2 hónapja

Nyíregyháza eladó családi ház 3 szobás: 64,9 millió Ft

Sóstóhegy belterületén, Aranykalász utcából nyíló, új lakóövezeti részen, jelenlegi állapotában eladó egy SAJÁT RÉSZRE MEGÉPÍTETT, (családi okokból eladó), rendkívüli KIVITELEZÉSŰ ÖNÁLLÓ modern stílusú CSALÁDI HÁZ, dupla garázzsal. Az építés során precízen odafigyelt ingatlan jellemzői: Telekterület: 860 nm. Hasznos alapterület: 156,54 nm. Lakótér: 124,14 nm. Garázs: 32,40 nm. 3 hálószoba+ nappali étkező konyha, 2 db - közös és szülői hálószobához tartozó -fürdőszoba. Külön vendég wc, mosókonyha, kazánház. Hatalmas, részben fedett "L" alakú terasz, szobákból is kijárási lehetőséggel. Tégla építésű, 15 cm-es szigeteléssel ellátva. (Talp gerendára épült, alul, felül koszorú. 9 db pillér) Beton gerenda, beépítés lehetőség kialakítással. Fűtés: hibrid technológia, hőszivattyú és gáz fűtés kialakítás, mindenhol padlófűtés. NAPELEM, riasztó és kamerarendszer, (7 db kamera kiállás) előkészítve. 6 légkamrás műanyag nyílászárói kívül dió, belül fehér színű. Közmű: Szennyvíz, tartállyal megoldott, Víz saját közművel ellátott, 40 méter mélyen futott kút, melyre rá lett kötve egy tisztító rendszer. Villany telken belül. Az építkezés teljes folyamatáról készült képeket is az érdeklődők rendelkezésére bocsátjuk. Tervdokumentációval, kivitelező ajánlásával eladó.

Családi ház
Új építésű