Eladó ház Nyíregyháza 110 nm
Referenciaszám: HZ099120

Nyíregyháza eladó családi ház 3 szobás: 41,9 millió Ft

Nyíregyháza -Malomkert városrészen eladásra kínálok egy 110 nm nagyságú 3 szobás polgári stílusú családi házat, mely 420 nm-es telekre épült.Az ingatlan elhelyezkedése szempontjából kiváló lehetőséget kínál befektetők, vállalkozások, családosok számára egyaránt.A vegyes falazatú (nagyobb részben tégla) családi ház mellett tároló, garázs is épült.Az ingatlan tehermentes, rövid határidővel birtokba vehető.Irányár: 44.900.000FtVevőink számára minden szolgáltatásunk díjmentes.Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem keressen elérhetőségeimen!

Családi ház
1970
vízórás

Baloghné Járosi Rita Duna House - Nyíregyháza, Búza tér Az iroda összes hirdetése