Eladó ház Nyíregyháza, Császárszállás, Sáfrány út 50 nm

Nyíregyháza eladó egyéb ház 1+1 fél szobás: 42 millió Ft

1+1 fél szoba

Nyíregyháza közvetlen közelében, gyönyörű zöldövezeti környezetben (Császárszálláson). Eladásra kínálunk egy 757 nm telek területen lévő, 50 nm-es teljes felújított ,családi házat+25 nm-fedett terasszal! Az ingatlan teljes bútorzattal ,gépesítve ELADÓ!(személyes tárgyak kivételével). 5 éve teljes felújításon esett át(a falakon kívül mindent kicserélt a tulajdonos). Falazata tégla+10 cm szigetelést kapott,tető lapos 20 cm szigeteléssel. Nyílászázók műanyag ablakok 3 rétegű(hangbiztos). Fűtése elektromos, elektromos fűtőpanel ( Adax Neo) Norvég minőség) . -Hűtő fűtő klíma(H tarifát megkapta)ezáltal egy nagyon kedvezményes, rezsi költséggel számolhatunk. -Ajzat teljesen új(5 cm szigetelés ,lépésálló). -Beltéri ajtók Savmart üveg tolóajtós. -Riasztó rendszer mozgásérzékelővel kamerával felszerelt. -Udvar 3 fúrt kúttal felszerelt,öntözőrendszer,csepegtető rendszer. -Két állásos garázs 35 nm-es(elektromos)könnyű szerkezetű szerelőaknás. -Térkővel burkolt,zöldövezeti rész(robot fűnyíró tartja karban). 10 nm tároló a hátsó udvar részen+3 nm pince is található az ingatlanon. -Előszoba,hálószoba,nappali,étkező,konyha,fürdőszoba+WC. A nappaliból teljes rálátásunk nyílik a gyönyörű fedett teraszra, és a parkosított udvarra. Teljes bútorzat marad a házban(újszerű állapotú). Nappaliban látvány kandalló,Relax kanapé(dönthető), hifi berendezés,2 db tv,teljes konyhai gépesítés..stb. Az ingatlan rendezett környezetben aszfaltozott út mentén található. Kialakítását tekintve tökéletes választás azoknak akik szeretik a természetet, a város zajától vissza vonulnának,itt a csend a jó levegő garantált. Megtekintése előre egyeztetett időpontban lehetséges! Tehermentes. Rövid határidővel birtokba vehető!

Terasz:
Napelem: