Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nyírtura 8000 nm
Nem található kép
Referenciaszám: IP017678

Nyírtura eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 8000 m² alapterületű: 170 millió Ft

.Nyíregyházához közeli településen, az M3 -as autópályához közel! 10 000 nm GIP besorolású terület eladó.- jelenleg be nem épített , közvetlen aszfalt útkapcsolat - jelenlegi besorolása, szántó, de művelési ága megváltoztatható és beépíthető a GIP követelményeinek megfelelően- 22 KW földkábel engedélyezett- gáz a területen- tarfóház-ivóvíz, csatorna tervek megvannak- fúrott kút- jelenleg hét helyrajzi számon van (magánúttal)Kiváló közlekedési kapcsolattal, kitűnő regionális elhelyezkedéssel rendelkezik. A gazdasági terület rendkívül népszerű a beruházók körében, mivel többi cég üzeme, gyáregysége megtalálható a közelben.További infornációért hívjon bizalommal!

Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan

Csisztu Csilla Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca Az iroda összes hirdetése