Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Sopron 21318 nm
Referenciaszám: IP052872

Sopron eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 21318 m² alapterületű: 600 millió Ft

Vállalkozók figyelem! Lövő belterületén a 84 számú főút mentén, Soprontól 26 km-re, 21.318 nm-es, körbekerített telken bármilyen gazdasági, ipari, kereskedelmi, raktározási tevékenységre alkalmas jól karbantartott telephely, gazdasági kereskedelmi besorolású területen eladó.A területen található:-2007-ben épült, 1190 nm-es, acélvázas, fémlemez burkolatú hőszigetelt szendvics panel gyártócsarnok. Belmagassága 6 m, szociális rész tartozik hozzá. -2004-ben felújított, 177 nm-es, tégla falazatú műhely.-2004-ben felújított, 440 nm-es, tégla falazatú szerszámműhely. A földszinti részt műhelyként, az emeleti szintet irodaként használják. Egy részén vendégszobákat és szociális helyiségeket alakítottak ki. -2004-ben felújított, 676 nm-es, tégla falazatú szerszámműhely,-2004-ben felújított, 52 nm-es, tégla falazatú raktárépület.-Összes nettó alapterület 2537 nm.A telephelyen a teljes közműhálózat ki van építve. Minden épület klimatizált, 50 kW-os napelemrendszerrel ellátott. A két utcafonti bejárattal rendelkező udvar nagyobb teherautók, kamionok fogadására is alkalmas. Olyan vállalkozók figyelmébe ajánlom, akik frekventált helyen, kereskedelmi, vagy szakipari munkát végző tevékenységhez, raktározáshoz, illetve bármilyen gyártási tevékenységhez keresnek alkalmas telephelyet. Elhelyezkedésének köszönhetően az ingatlan kiváló közlekedési kapcsolattal, kitűnő regionális elhelyezkedéssel rendelkezik. A gazdasági terület rendkívül népszerű a beruházók körében, mivel több neves külföldi és hazai cég üzeme, gyáregysége megtalálható a közelben."Achtung Unternehmer!In Lövö (Kerngebiet), neben der Landstrasse 84, von Sopron 26 kmentfernt, liegt ein insgesamt 21.318 m2 umfassendes, eingezäuntesGrundstück, geeignet für alle wirtschaftlichen, industriellen, Handels-und Lager-Tätigkeiten. Das Betriebsgelände befindet sich in einem gutenZustand und liegt im Industriegebiet.Auf dem Betriebsgelände befinden sich:- Produktionshalle, Baujahr 2007 , 1.190 nm2, Stahlgerüst, Wand ausisolierten Metallblech-Sandwichplatten, Innenhöhe 6m, inklusive sozialeRäumlichkeiten.- eine 2004 erneuerte, 177 m2 Werkstatt (Backsteinwand)- eine 2004 erneuerte, 440 m2 Werkzeug Werkstatt (Backsteinwand). Deruntere Bereich wird aktuell als Werkstatt, der obere Bereich als Bürobenutzt. Oben befinden sich auch Gästezimmer und soziale Räumlichkeiten.- ein 2004 erneuertes, 52 m2 Backstein Lagergebäude.- Gesamter netto Grundbereich fasst 2.537 m2Das Betriebsgelände ist an das Versorgungsnetz angeschlossen. AlleGebäude sind klimatisiert und auf dem Gelände ist eine neue 50 KWSonnenkollektoren-Anlage (Solaranlage?) ausgebaut.Das Gelände hat zwei Straßenzugänge und ist geeignet für die Einfahrtgrößerer LKW und Sattelzüge. Das Betriebsgelände ist geeignet fürUnternehmen, die einen frequentierten Ort suchen, welcher für Gelände-,Handels-, oder fachwirtschaftliche Tätigkeiten, Lagerung,beziehungsweise für sonstige Produktionstätigkeit geeignet ist. Eineexzellente Verkehrs- und Ortslage sind ebenso gegeben. Diesewirtschaftliche Region ist sehr beliebt bei Investoren, weil sichmehrere nahmhafte ausländische, und inländische Firmen, sowieProduktionshallen in der Nähe befinden."

Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan

Vass István Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca Az iroda összes hirdetése