Eladó telek Nyíregyháza, Felsőpázsit 1770 nm
Nem található kép
Referenciaszám: T033339

Nyíregyháza eladó építési telek 1770 m² telekterületű: 9,5 millió Ft

Figyelem!Saját adatokkal elvégezhető hitelkalkuláció 2024. 05. 05. 1:30 és 2024. 05. 05. 3:45 között nem érhető el, kérj visszahívást és az OTP Bank kollégája telefonon elvégzi a hitelkalkulációt.
Nyíregyháza felkapott részén eladó kivett tanya és gyümölcsös, bontandó épülettel. Az utcában több új építésű ház is található, az aszfaltozás már kilátásban. Minden közmű a telken belül. Ha felkeltette az érdeklődését ez a telek, várom hívását, illetve a kínálatunkban több telket is talál!

Építési telek

Aranyos Péter Otthon Centrum - Nyíregyháza - Egyház utca 7 Az iroda összes hirdetése