Eladó telek Nyíregyháza 767 nm
Referenciaszám: TK025677

Nyíregyháza eladó építési telek 767 m² telekterületű: 3,7 millió Ft

Ehhez az ingatlanhoz az általad és a hirdető által megadott adatok alapján nem tudunk kalkulációt adni. Kérj visszahívást az OTP Bank ügyintézőjétől, aki segít megfelelő hitelkonstrukciót találni.
Borbánya csendes utcáján eladásra kínálok egy 767 nm-es telket. A telken belül víz és villany került bekötésre. Környezete rendezett, a terület üres, folymataosan karbantartott, azonnal beépíthető. A telek mellett egy másik, 723 nm-es telek is megvásárolható, akár egyben, akár külön. Kiváló lehetőség, kiváló áron!További információért keressen bizalommal! Vevőink felé minden szolgáltatásunk ingyenes.

Építési telek
villany