Eladó ház Nyíregyháza, Oros 99 nm
Referenciaszám: M239522

Nyíregyháza eladó ikerház 1+3 fél szobás: 65,5 millió Ft

1+3 fél szoba

Nyíregyháza - Orosi út közelében, csendes, lakóparki környezetben, igényes ingatlanokkal körülvéve eladásra kínálok egy PRÉMIUM MINŐSÉGŰ, 99 m2-es, nappali - amerikai konyhás + 3 szobás ikerházat 280 m2-es telken. Az ikerház a garázsnál kapcsolódik. Nyíregyháza központja csupán 13 perc autóval. A teherhordó falszerkezet BAUTHERM 30 N+F kézi falazóblokkból készült, 30 cm falvastagsággal. 15 cm vastag kiegészítő hőszigeteléssel ellátva. A homlokzaton 15 cm, a földszint feletti födémen 25 cm vastag hőszigetelőrendszer kerül elhelyezésre. Minőségi anyagokból készült fokozottan hő és hangszigetelt, műanyag nyílászárókkal, BB energiabesorolású. Fűtése gáz-cirkó, padló-, illetve radiátor fűtéssel. Az ingatlan aszfalt út mentén található, közvilágítással és teljes közművel. 95%-os készültség. Amennyiben hitelre van szüksége, a nálunk vásárolt ingatlanok esetén egyedi kamatkedvezményt biztosítunk. CSOK, Babaváró, kedvezményes hitelek ügyintézése díjmentes. Keressen bizalommal.

Ikerház
Új építésű
duplakomfortos
garázs