Eladó ház Nyíregyháza 149 nm
Referenciaszám: HZ024957

Nyíregyháza eladó ikerház 4 szobás: 80 millió Ft

Nyíregyháza-Borbánya kedvelt utcájában eladó egy 149,64 nm-es, nappali - amerikai konyhás + 3 szobás, dupla garázsos, új építésű ikerház!Az ingatlan főbb jellemzői:. A tervezett épület két lakást tartalmaz, földszintes kialakítással.- A tervezett épület két lakást tartalmaz, földszintes kialakítással. A garázsokon kívül mindkét lakásban három hálószobát, egy légterű nappali-étkező-konyhát, valamint egy fürdőszobát, külön WC-t és háztartási helyiséget találunk. Mindkét lakás esetében egy hálószoba a többitől elkülönülve saját gardróbbal és zuhanyzó-WC-vel kerül kialakításra. A 2. lakásban a garázs és az előszoba északi tájolású, a szülői hálóblokk, valamint a nappali terek déli fekvésűek, két hálószoba nyugati, míg a vizes helyiségek keleti oldalra fordulnak.- A homlokzati felületképzés világos beige (RAL1013) sötétebb (RAL1001) betétekkel, a nyílászárók fehér (RAL9016) színűműanyag és acél szerkezetek, a bádogozási munkák vörösbarna (RAL3009) horganyzott acéllemezből készülnek, a tetőfedés barna hullámos betoncserép.- A teherhordó és válasz falazat üreges égetett agyag elemekből épül, a födémek előregyártott vb. gerendás szerkezetek. Alakások fűtése a háztartási helyiségben elhelyezett kombi gázkazánnal történik. (radiátor+padlófűtés) A homlokzati teherhordó falak 30 cm vastagságban készülnek 15 cm homlokzati szigeteléssel.- Szobákban laminált padló, többi helyiségben kerámia burkolat kerül elhelyezésre.- A garázson bordázott, motoros működtetésű, szekcionált garázskapu kerül elhelyezésre.Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését kérem keressen bizalommal!

Ikerház
Új építésű