Eladó ház Nyíregyháza 122 nm
Referenciaszám: HZ039717

Nyíregyháza eladó ikerház 4 szobás: 65 millió Ft

Nyíregyházán-Borbányán eladó egy 92,83 nm-es (+29,70 nm dupla garázs) nappali – amerikai konyhás + 3 szobás, új építésű ikerház!Az ingatlan főbb jellemzői:A tervezett épület két lakást tartalmaz, földszintes kialakítással, dupla garázzsal.A garázsokon kívül mindkét lakásban három hálószobát, egy légterű nappali-étkező-konyhát, valamint egy fürdőszobát, külön WC-t és háztartási helyiséget találunk, mindkét lakás konyhájához kamra kapcsolódik.Jelen ajánlatban az 1. lakásban nyugat felé a garázs, a bejárat és egy szoba fordul, az egy légterű nappali tartózkodás terei délre és északra nyílnak, további két lakószoba déli tájolással épül, a vizes helyiségek (fürdőszoba, háztartási helyiség) észak felé néznekA homlokzati felületképzés világos beige (RAL1013) sötétebb (RAL1001) betétekkel, a nyílászárók fehér (RAL9016) színű műanyag és acél szerkezetek, a bádogozási munkák vörösbarna (RAL3009) horganyzott acéllemezből készülnek, a tetőfedés barna hullámos betoncserép.A teherhordó és válasz falazat üreges égetett agyag elemekből épül, a födémek előregyártott vb. gerendás szerkezetek. A lakások fűtése a háztartási helyiségben elhelyezett kombi gázkazánnal történik.A homlokzati teherhordó falak 30 cm vastagságban készülnek az MSZ EN 771-1 szabványnak megfelelő előregyártott nútféderes égetett agyag falazóelemekből. Falazott válaszfalak 10 cm vastagságban előregyártott, nútféderes égetett agyag falazóelemekből készülnek.A homlokzati vakolatra 15 cm vastagságban az MSZ EN 13163 és MSZ EN 13172 szabványnak megfelelő pihentetett polisztirol keményhab lemez hőszigetelő rendszer készül.A homlokzati nyílászárók PVC szerkezetű, hőszigetelő üvegezésű az EN 14351-1 szabványnak megfelelőek.A garázsokon az EN 13241-1 szabványnak megfelelő, bordázott, motoros működtetésű szekcionált garázskapu kerül elhelyezésre.CSOK PLUSZ IGÉNYBE VEHETŐ!Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését kérem hívjon bizalommal!

Ikerház
Új építésű