Eladó ház Nyíregyháza 93 nm
Hirdetéskód: 7971979
Referenciaszám: HZ067107

Nyíregyháza eladó ikerház 4 szobás: 62,9 millió Ft

IGÉNYES KIVITELEZÉS, MEGBÍZHATÓ KIVITELEZŐTŐL! Nyíregyháza Orosi út közelében, 92 nm-es, nappali +3 szobás, szigetelt, műanyag nyílászárós, hőszivattyús fűtésrendszerrel ellátott új építésű ikerház, 375 nm-es telken, rutinos, komoly referenciákkal rendelkező beruházótól eladó. A jelen ajánlat nappali+3 külön bejáratú hálószoba, konyha, étkező, fürdő, wc, háztartási helyiség, kamra helyiségekből áll. A beépítésre kerülő építőanyagok megfelelnek a korszerű előírásoknak. 30-as tégla falazattal, homlokzati hőszigeteléssel, tetőszigeteléssel, 3 rétegű fokozottan hang, és hőszigetelt nyílászárókkal felszereltek. A ház fűtéséről és a melegvíz előállításáról korszerű, energiatakarékos hőszivattyú gondoskodik. A külső és belső burkolatok a vevő igényeinek megfelelő minőségben, illetve színvilágban kerülhetnek beépítésre, amennyiben a kivitelezés alatt lefoglalja az ingatlant. A ház készültsége 100% (konyhabútor nélkül). Várható átadás: 2023. december.

Ikerház
Új építésű