Eladó ház Nyíregyháza 114 nm
Referenciaszám: HZ030618

Nyíregyháza eladó ikerház 4 szobás: 60 millió Ft

Nyíregyháza csendes, nyugodt utcájában eladó egy 114,74 nm-es, nappali – amerikai konyha + 3 szobás, ÚJ ÉPÍTÉSŰ ikerház 1 159 nm-es telken!Az ingatlan főbb jellemzői:Az ikerházban lévő lakás konyha-étkezővel kibővített nappalit, 3 hálószobát, fürdőszobát, külön WC-t és gardóbot foglal magában. A meghirdetett lakásnál fedett terasz készül a főbejárat előtt és a nappaliból az udvarra vezető ajtónál is. Az egyállásos garázs az utcáról az előkerten keresztül közelíthető meg.Falazatok:A lábazati falak ZST 30 beton zsaluzóelemből készülnek helyszíni kibetonozással 30 cm vtg-ban. A határoló falaknál a lábazati falon 14 cm vtg. AUSTROTHERM XPS lábazati hőszigetelés készül ragasztással és dűbelezéssel rögzítve, azon tapaszba ágyazott üvegszövet felületen BAUMIT lábazati szürke színben. A lábazati falon talajnedvesség elleni szigetelés készül 2 rtg. VILLAS EO-G 4 F/K szigetelő lemezzel. A lakóépület teherhordó falazata POROTHERM 30 N+F téglából épül 30 cm vastagságban. A lakásokat elválasztó középső főfal POROTHERM 30 AKU Z hanggátló téglából készül.Épületgépészet:Az épület fűtése és melegvízellátása a garázsokban elhelyezett kondenzációs gázkazánnal készül. A hőleadók acéllemez radiátorok.Szellőzés:A belső helyiségek (fürdőszoba, WC, gardrób) szellőzése elszívással készül, a szellőzőcsövek részére a tetősík fölött falazott tetőfelépítmény épül.Áthidalók:A belső főfalakban előregyártott vasbeton áthidalók, a homlokzati nyílászáróknál elemmagas POROTHERM áthidalók készülnek. A teraszok acél oszlopain acél szerkezetű áthidalók lesznek.Födémek:E jelű gerendákkal és EB jelű béléstestekkel kialakított előregyártott födém készül 3,30 m, 4,20 m és 4,80 m fesztávra. A födém teljes felületén 20 cm vtg. AUSTROTHERM AT-N 100 hőszigetelés készül, erre kerül a lakások fölött 10-40 cm, a garázsok fölött pedig 5-12 cm vtg. lejtésadó AUSTROTHERM hőszigetelés. Aljzatkiegyenlítő, elválasztó filcre készül a mechanikai rögzítésű MAPEPLAN M 15 UV-stabil PVC lemez tetőszigetelés.Burkolatok:A szobákban laminált parketta burkolat készül. A többi helyiség greslap padlóburkolatot kap.Nyílászárók:3 rtg. hőszigetelt üvegezéssel ellátott, fokozottan légzáró PVC ablakok, bejárati ajtó és erkélyajtó grafitszürke színben. A belső ajtók a helyiségek funkciója szerint tömör ill. üvegezett kivitelű fa szerkezetek. A garázson szekcionált hőszigetelt HÖRMANN kapu készül grafitszürke színben.Homlokzatok:A lábazati falon BAUMIT lábazati mozaikvakolat készül szürke színben. A felmenő falakon BAUMIT SiliconTop 0019 fehér színű vékonyvakolat lesz. A függőeresz- és lefolyócsatornák sötétszürke LINDAB szerkezetek. A homlokzati PVC-nyílászárók grafitszürke színűek. A garázsok előtti térburkolat és az épület körüli járda szürke színű LEIER térkő.Hőszigetelések:A fűtött helyiségekben a földszinti padlórétegződésben 12 cm AUSTROTHERM AT-N 100 lemez hőszigetelés készül. A lábazati falon 14 cm AUSTROTHERM XPS, a felmenő falakon 15 cm AUSTROTHERM AT-H 80 hőszigetelés lesz. A vasbeton szerkezetek homlokzati oldalán plusz 5 cm XPS hőszigetelés készül.Burkolatok, szaniterek választhatóak megegyezés szerint!Teljes körű Hitel, CSOK PLUSZ és Pénzügyi szolgáltatást biztosítunk!Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal!

vízórás

Lehóczki Mihály Duna House - Nyíregyháza, Búza tér Az iroda összes hirdetése