Eladó lakás Nyíregyháza, Belváros 61 nm

1+2 fél szoba
4. emelet
Emelet

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

Ha a belvárosi élet kényelmére vágyik, most megtalálta hozzá a tökéletes ingatlant.... Abszolút belvárosi, tégla falazatú, 1+2 szobás, tágas, napfényes otthon... Jelenlegi tulajdonosa majd 20 évvel korábban szeretett bele ebbe a kiváló elrendezésű lakásba. 61/71 nm-en megtalálható 2 hálószoba, tágas nappali-konyha (beépített gépekkel)-étkező, kamra, közlekedő hatalmas gardróbszekrénnyel és felújított fürdőszoba különálló wc-vel. A tetőtéri ablakok részben cserélve lettek, megszépült a konyha is, a nyári meleg napokra klíma biztosítja a kellemes hőérzetet. Fűtése mért távhő, kedvező fenntartási költséggel. A 12 lakásos társasház jó lakóközösséget rejt, melyhez közös tároló és biztonsági kamerarendszer is tartozik. Az ingatlan tehermentes, megegyezés szerint birtokba vehető. Amennyiben szeretne bővebb felvilágosítást a lakásról, vagy szeretné megtekinteni, várom hívását.

Téglalakás
Újszerű