Eladó lakás Nyíregyháza 64 nm

Nyíregyháza eladó téglalakás 3 szobás: 41,5 millió Ft

2. emelet
Emelet

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 2. EMELETI 64 NM-ES LAKÁS!2000-ben téglából épült részben szigetelt udvari beállóvalJellemzői:-Fa nyílászárók, hőszigetelt üveggel ellátott-33-nm-es konyha-étkező-nappali, 3 nm-es erkély-2 különnyíló szoba, redőnnyel, rovarhálóval felszerelt-A zárószint előnye, hogy a tetőtérben 64 nm-es zárt tér szintén az ingatlanhoz tartozik-Gáz cirkó fűtésrendszer-Laminált padló, beépített gépesített konyha-Beépített szekrényAz ingatlan a város szívében,  de mégis csendes utcában.Érdemes a befektetőknek is megnézni Mutatom akár hétvégén is!

Téglalakás
Jó állapotú
Erkély:
erkély

Szeifried Judit Melinda Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca Az iroda összes hirdetése