Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nyíregyháza, Belváros 67 nm
Referenciaszám: M229095
Feltöltve: 1 éve

Nyíregyháza eladó üzlet 67 m² alapterületű: 47 millió Ft

Nyíregyháza belvárosában eladásra kínálok 66,5 nm-es üzlethelységet. Az ingatlan jelenleg üzlethelyiségként van nyilvántartva, ami alkalmas pékségnek, pizzériának, egyéb melegkonyhás üzleti tevékenységnek, de átminősíthető lakóingatlanná is. Tégla falazatú, a fűtésről egy egyedileg mért gáz-cirkó kazán gondoskodik. Az ingatlanhoz tartozik továbbá 6 db zárt udvarban található parkolóhely, mely része a vételárnak. Az üzlethelység berendezései külön megállapodást követően szintén megvásárolhatóak. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk. Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.

Üzlet
Jó állapotú
összkomfortos
csendes