Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Nyíregyháza, belváros 22 nm
Nem található kép
Referenciaszám: M269681

Nyíregyháza eladó üzlet 22 m² alapterületű: 6,5 millió Ft

Nyíregyháza belvárosában 22 m2-es ÜZLETHELYISÉG ELADÓ! Kiválóan alkalmas bármilyen kereskedelmi vagy szolgáltató tevékenység folytatására valamint irodának használva is! Adottságai: 22 m2-es nagyságú, 1 helyiségből áll, Led világítással rendelkezik,üres állapotban, központi zene kiépítve, szép, tiszta, felújított, rendezett. Biztonsági szolgálat 24 órán át. Házközponti fűtésű, egyedi mérővel (mennyezeti légfűtés) megoldott. Az üzlethelyiség közelében zárt kocsibeálló is található. Forduljon hozzám bizalommal, tekintse meg!

Üzlet
Átlagos
Házközponti fűtés egyedi méréssel
klíma