Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kemecse 100 nm
Referenciaszám: UZ015663

Kemecse eladó hotel és panzió 100 m² alapterületű: 100 millió Ft

1 000 000 Ft/m²
Kivételes ajánlat!!! Eladó 6 hektáron fekvő vendéglátó egységként és szálláshelyként működő ingatlan komplexum. A 3 helyrajzi számon jegyzett területen akácos erdő, jelenleg is működő golf pálya, 9 férőhelyes szállás ,300 nm-es filagória, telepített halas tó és kerti sütögetésre alkalmas kemencék is találhatóak. Több éve sikeresen működő vállalkozás része, amely jövedelmező befektetés lehet a következő tulajdonosának, akár már most tavasztól. Amit mindenképp tudni érdemes róla: -a golfpálya területén öntöző rendszer lett kialakítva -ipari árammal ellátott -a kerti tó halakkal telepített -külön emésztőrendszerrel rendelkezik -az eladási árba bele tartozik egy nagy hűtőkonténer -visszatérő vendégekkel rendelkezik -akár 300 vendég fogadására is alkalmas terület -9 férőhelyes szállási lehetőséggel Nézzük meg együtt, és garantáltan bele fog szeretni!

Hotel és panzió
Cserépkályha
villany
gáz