Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szabolcs 270 nm
Referenciaszám: VL030629

Szabolcs eladó vendéglő és étterem 270 m² alapterületű: 95 millió Ft

Tokaj szomszédságában , Szabolcs községben 270 nm-es, 6 szobás szálláshely teljes berendezéssel eladó!1000-nm  telek 270 nm -es házTégla építésű , szigetelt , gázfűtéses Sarki telken lévő , könnyen megközelíthető 3+fél emelet Gyönyörűen kialakított 6 szobás + 6 fürdőszobával , nagy loggiás , konyha+étkező , alagsori pihenővelSzigetelt nyílászárók , gyönyörű fürdőszobák , a belső design a szobáknál hatalmas fa gerendákkal a kilátás hatalmas ablakokonFöldszinten helyet kapott egy akadálymentesített szoba+fürdőszoba!Az udvaron elhelyezhető bármilyen wellness szolgáltatást nyújtó berendezés és  hasunálati tárgy!Az infrastruktúra nagyon jól és átgondolt kialakításának köszönhetően a hely adottsága kiváló az év bármely szakaszában turistáknak, családoknak , csoportoknak kiadásra.Befektetők,vendéglátósok vagy akár kezdő vállalkozóknak is ajánlott! Remek hely , nagyszerű építmény!Ha felkeltette érdeklődését , további kérdéseire nagyon szívesen válaszolok telefonon , e-mailben vagy akár személyesen a helyszínen!Keressen bizalommal!Hatalmas potenciállal rendelkező , Tokaj világörökség részeként  a hegytől  9 km-re található ez az igazán impozáns épület.

Vendéglő és étterem
Újszerű